| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, WYK gr.1 Technologie xml - Grzegorz Zych | | 8:00, LAB gr.1 Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - Janusz Dorożyński | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:45, LAB gr.2 Aplikacje uniwersalne Windows - Grzegorz Zych | | 9:45, WYK gr.1 Administrowanie systemami baz danych - Krzysztof Tyburek | | 9:45, LAB gr.2 Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - Janusz Dorożyński | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 10:45, LAB gr.1 Sterowanie dyskretne i nieliniowe - Jacek Jackiewicz | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, LAB gr.1 Aplikacje uniwersalne Windows - Grzegorz Zych | | 11:30, LAB gr.1 Narzędzia modelowania w technice i środowisku - Zuzanna Kunicka-Kowalska | | 11:30, LAB gr.3 Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - Janusz Dorożyński | | 11:30, LAB gr.4 Grafika komputerowa (e) - Joanna Nowak | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Programowanie w systemach ERP - Grzegorz Zych | | | 13:15, LAB gr.4 Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - Janusz Dorożyński | | 13:15, WYK gr.1 Technologie blockchain - Janusz Dorożyński | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, LAB gr.1 Programowanie w systemach ERP - Grzegorz Zych | | | 15:00, LAB gr.5 Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - Janusz Dorożyński | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:45, LAB gr.1 Wprowadzenie do baz danych - Krzysztof Tyburek | | 16:45, LAB gr.1 Technologie mobilne i rozproszone na platformie NET - Grzegorz Zych | | 16:45, LAB gr.1 Technologie internetowe - Adrianna Piszcz | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|