| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | 8:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (106 bud.014) - Anna Jakubowicz-Bryx | 8:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (106 bud.014) - Anna Jakubowicz-Bryx | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (106 bud.014) - Izabela Plieth-Kalinowska | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (106 bud.014) - Izabela Plieth-Kalinowska | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pedeutologia - Konwersatorium (17 bud.014), Joanna Szymczak | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Innowacje w edukacji wczesnoszkolnej - Wykład (112 bud.014), Jolanta Nowak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pedagogika wczesnoszkolna: badania, rekonstrukcje, kierunki zmian - Wykład (17 bud.014), Ewa Filipiak | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Konstruowanie indywidualnych programów wspomagania rozwoju dziecka przedszkolnego - Wykład (128 bud.014), Tatiana Grabowska | | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pedeutologia - Wykład (17 bud.014), Joanna Szymczak | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Innowacje w edukacji wczesnoszkolnej - Konwersatorium (112 bud.014), Jolanta Nowak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | 13:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Innowacje w edukacji przedszkolnej - Wykład (128 bud.014), Katarzyna Wojciechowska | 13:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Innowacje w edukacji przedszkolnej - Konwersatorium (128 bud.014), Agnieszka Wierzchosławska | | 13:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Formy edukacji pozalekcyjnej i pozaszkolnej uczniów - Wykład (128 bud.014), Justyna Kosz-Szumska | 13:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Współpraca instytucji edukacyjnej ze środowiskiem rodzinnym i społecznym - Wykład (128 bud.014), Justyna Kosz-Szumska | 13:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zasady konstruowania programów dydaktyczno-wychowawczych we wczesnej edukacji - Konwersatorium (128 bud.014), Izabela Plieth-Kalinowska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Konstruowanie indywidualnych programów wspomagania rozwoju dziecka przedszkolnego - Konwersatorium (128 bud.014), Agnieszka Wierzchosławska | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wczesna edukacja do Innego - Wykład (135 bud.001), Przemysław Grzybowski | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Zasady konstruowania programów dydaktyczno-wychowawczych we wczesnej edukacji - Wykład (128 bud.014), Izabela Plieth-Kalinowska | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|