Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
rok 1, kierunek mechatronika, NP
Rok akademicki 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2018/19 - Rok akademicki 2020/21 - Rok akademicki 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (sala nieznana), Marcin Kempiński
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy robotyki - Laboratorium (sala nieznana), Piotr Żmudziński
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Domek
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Elektrotechnika i elektronika - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Język obcy (angielski) - Konwersatorium (sala nieznana), Urszula Karpińska
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Programowanie strukturalne i obiektowe - Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elementy ergonomii i BHP - Wykład (sala nieznana), Zbigniew Dziamski
9:009:00, gr.1
Przedmiot humanistyczny - Wykład (sala nieznana), Paweł Szroeder
10:00
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wprowadzenie do mechatroniki - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Domek
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (sala nieznana), Marcin Kempiński
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka I - Wykład (sala nieznana), Halina Wiśniewska
10:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy robotyki - Laboratorium (sala nieznana), Piotr Żmudziński
10:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Programowanie strukturalne i obiektowe - Laboratorium (sala nieznana), Wojciech Dobrosielski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Elektrotechnika i elektronika - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
11:00
11:30, gr.1
Elektrotechnika i elektronika - Wykład (sala nieznana), Janusz Łukowski
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Programowanie strukturalne i obiektowe - Wykład (sala nieznana), Aleksandra Mreła
12:00
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Wykład (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
13:00
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Domek
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
14:00
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mechanika I - Wykład (sala nieznana), Mieczysław Cieszko
15:0015:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Wprowadzenie do mechatroniki - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Domek
15:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka I - Ćwiczenia (sala nieznana), Halina Wiśniewska
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Nauka o materiałach - Wykład (sala nieznana), Tomasz Karasiewicz
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zapis konstrukcji + CAD - Wykład (sala nieznana), Marek Macko
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zapis konstrukcji + CAD - Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Kempiński
17:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mechanika I - Ćwiczenia (sala nieznana), Joanna Nowak
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wprowadzenie do mechatroniki - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Domek
17:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy robotyki - Wykład (sala nieznana), Piotr Żmudziński
18:00
18:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Nauka o materiałach - Ćwiczenia (sala nieznana), Tomasz Karasiewicz
19:00
20:00