Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Kolegium III
- Grupa przedmiotów:
- 1 rok, 1 sem., biologia [SD]
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2019/20
- Semestr zimowy 2018/19
- Semestr zimowy 2019/20
- Semestr zimowy 2020/21
- Semestr zimowy 2023/24
Ustawienia planu
Poniedziałek
WYK, gr. 1 (30, bud. 021)
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 8:45
Sala 30, budynek nr 021
WYK, gr. 1 (116 (PS), bud. 010)
9:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:15 - 10:00
Sala 116 (PS), budynek nr 010
LAB, gr. 1 (114 (PS), bud. 010)
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 10:45
Sala 114 (PS), budynek nr 010
WYK, gr. 1 (12 (PS), bud. 010)
niestandardowa częstotliwośćWYK, gr. 1 (30, bud. 021)
13:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 30, budynek nr 021
Wtorek
LAB, gr. 1 (230, bud. 021)
niestandardowa częstotliwośćLAB, gr. 1 (7 (PK), bud. 015)
raz na dwa tygodnie - nieparzysteWYK, gr. 1 (201, bud. 010)
11:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 11:15 - 12:00
Sala 201, budynek nr 010
LAB, gr. 1 (109 (PS), bud. 010)
12:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 109 (PS), budynek nr 010
WYK, gr. 1 (30, bud. 021)
14:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Sala 30, budynek nr 021
WYK, gr. 1 (Aula LBM, bud. 015)
jednokrotnie
Igor Chybicki, Ewa Dembowska, Ryszard Gołda, Barbara Kieliszewska-Rokicka, Grzegorz Kłosowski, Wiesław Krumrych, Katarzyna Marcysiak, Tomasz Marquardt, Joanna Moraczewska, Krystian Obolewski, Cezary Toma, Magdalena Twarużek, Lucyna Twerd, Barbara Waldon-Rudzionek,
Sala Aula LBM, budynek nr 015
Środa
WYK, gr. 1 (12 (PS), bud. 010)
niestandardowa częstotliwośćWYK, gr. 1 (3, bud. 020)
raz na dwa tygodnie - parzysteLAB, gr. 1 (07, bud. 020)
raz na dwa tygodnie - parzysteLAB, gr. 1 (109 (PS), bud. 010)
niestandardowa częstotliwośćCzwartek
WYK, gr. 1 (30, bud. 021)
7:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 7:30 - 9:00
Igor Chybicki, Ewa Dembowska, Ryszard Gołda, Barbara Kieliszewska-Rokicka, Grzegorz Kłosowski, Wiesław Krumrych, Katarzyna Marcysiak, Tomasz Marquardt, Joanna Moraczewska, Krystian Obolewski, Cezary Toma, Magdalena Twarużek, Lucyna Twerd, Barbara Waldon-Rudzionek,
Sala 30, budynek nr 021
LAB, gr. 1 (109 (PS), bud. 010)
niestandardowa częstotliwośćWYK, gr. 1 (30, bud. 021)
11:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:00 - 11:45
Sala 30, budynek nr 021
WYK, gr. 1 (30, bud. 021)
12:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:00 - 12:45
Sala 30, budynek nr 021
LAB, gr. 1 (30, bud. 021)
12:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 12:45 - 13:30
Sala 30, budynek nr 021
WYK, gr. 1 (30, bud. 021)
13:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 14:30
Sala 30, budynek nr 021
LAB, gr. 1 (328, bud. 021)
14:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 14:45 - 16:15
Sala 328, budynek nr 021
WYK, gr. 1
jednokrotniePiątek
WYK, gr. 1
jednokrotnieLAB, gr. 1 (109 (PS), bud. 010)
niestandardowa częstotliwośćLAB, gr. 1
jednokrotnieZajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: