| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 7:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy genomiki - Laboratorium (230 bud.021), Sandra Jankowska-Wróblewska | | 7:30, gr.1 /jednokrotnie/ Analiza białek - Laboratorium (sala nieznana), Małgorzata Siatkowska | | | | 7:30, gr.1 Przedsiębiorczość - Wykład (sala nieznana), Paweł Antoszak | | 7:30, gr.1 /jednokrotnie/ Przedsiębiorczość - Wykład (sala nieznana), Paweł Antoszak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Podstawy zrównoważonego rozwoju - Wykład (sala nieznana), Magdalena Trojankiewicz | | | | | | | |
|
|
| | | | | 8:15, gr.1 Przedsiębiorczość - Ćwiczenia (sala nieznana), Paweł Antoszak | | 8:15, gr.1 /jednokrotnie/ Przedsiębiorczość - Ćwiczenia (sala nieznana), Paweł Antoszak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.1 Tematyka badawcza IBE i system finansowania badań naukowych - Wykład (sala nieznana), Igor Chybicki, Ryszard Gołda, Grzegorz Kłosowski, Wiesław Krumrych, Łukasz Kubera, Joanna Moraczewska | | | | | | | |
|
|
| 9:15, gr.2 /jednokrotnie/ Podstawy genomiki - Laboratorium (sala nieznana), Sandra Jankowska-Wróblewska | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Tematyka badawcza IBE i system finansowania badań naukowych - Wykład (sala nieznana), Igor Chybicki, Ryszard Gołda, Grzegorz Kłosowski, Wiesław Krumrych, Łukasz Kubera, Joanna Moraczewska | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Rozwój technologii fermentacyjnych - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Kłosowski | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Statystyka - Ćwiczenia (sala nieznana), Elżbieta Sandurska | | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | 9:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ekofizjologia mikroorganizmów - Laboratorium (328 bud.021), Emilia Jankowiak, Marta Małecka-Adamowicz | | 9:15, gr.1 Analiza białek - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Siatkowska | | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Analiza białek - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Siatkowska | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Statystyka - Wykład (sala nieznana), Elżbieta Sandurska | 9:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ekofizjologia mikroorganizmów - Laboratorium (328 bud.021), Emilia Jankowiak, Marta Małecka-Adamowicz | 9:15, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy zrównoważonego rozwoju - Wykład (sala nieznana), Magdalena Trojankiewicz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Rozwój technologii fermentacyjnych - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Kłosowski | | | | | | 10:00, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy zrównoważonego rozwoju - Wykład (sala nieznana), Magdalena Trojankiewicz | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza białek - Laboratorium (07 bud.020), Małgorzata Siatkowska | | | 11:00, gr.1 Statystyka - Wykład (sala nieznana), Elżbieta Sandurska | | 11:00, gr.1 /jednokrotnie/ Ekofizjologia mikroorganizmów - Wykład (sala nieznana), Marta Małecka-Adamowicz | | | |
|
|
| 11:15, gr.1 Statystyka - Ćwiczenia (6 bud.015), Elżbieta Sandurska | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
11:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | | | | | | | | | | |
|
|
12:00 | | | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ekofizjologia mikroorganizmów - Laboratorium (328 bud.021), Emilia Jankowiak, Marta Małecka-Adamowicz | | | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | | 12:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ekofizjologia mikroorganizmów - Laboratorium (328 bud.021), Emilia Jankowiak, Marta Małecka-Adamowicz | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
12:45, gr.1 Ekofizjologia mikroorganizmów - Wykład (sala nieznana), Marta Małecka-Adamowicz | | | | | 12:45, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | | | | | |
|
|
13:00 | | 13:00, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | 13:30, gr.1 Bioetyka - Wykład (sala nieznana), Wiesław Krumrych | | 13:30, gr.1 /jednokrotnie/ Statystyka - Wykład (sala nieznana), Elżbieta Sandurska | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | 14:15, gr.1 /jednokrotnie/ Bioetyka - Wykład (sala nieznana), Wiesław Krumrych | | |
|
|
14:30, gr.1 /jednokrotnie/ Podstawy genomiki - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk, Bartosz Ulaszewski | | | 14:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Rozwój technologii fermentacyjnych - Laboratorium (010 bud.020), Dawid Mikulski | 14:30, gr.1 /jednokrotnie/ Rozwój technologii fermentacyjnych - Laboratorium (sala nieznana), Dawid Mikulski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | 17:00, gr.1 /jednokrotnie/ Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Zmitrowicz | 17:00, gr.1 /jednokrotnie/ Szkolenie BHP - Wykład (sala nieznana), Zbigniew Dziamski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|