| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00-16:00, LAB gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Trening zachowań społecznych (102) - Alicja Malina, Alicja Szmaus-Jackowska | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | 9:00-10:30, KON gr.2 Teoretyczny kurs rozszerzający II (405) - Małgorzata Wójtowicz-Szefler | 9:00-10:30, KON gr.1 Teoretyczny kurs rozszerzający II (103) - Paweł Izdebski | | | | | | | 9:00-11:15, WYK gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Elementy psychologii politycznej (205) - Dorota Suwalska-Barancewicz, Aleksandra Wolska | 9:00-12:00, LAB gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Elementy psychologii politycznej (205) - Dorota Suwalska-Barancewicz, Aleksandra Wolska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:45-13:00, WYK gr.1 Neuropsychologia (2) - Anna Rasmus | | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 11:15-12:00, LAB gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Elementy psychologii politycznej (205) - Dorota Suwalska-Barancewicz, Aleksandra Wolska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | 12:00-15:00, LAB gr.1 Psychologia reklamy i mediów (205) - Dorota Suwalska-Barancewicz, Aleksandra Wolska | |
|
|
| | | 12:15-13:45, SEM gr.2 Seminarium magisterskie (sala nieznana) - Małgorzata Basińska | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15-14:45, KON gr.1 Neuropsychologia (406) - Anna Rasmus | | | | 13:15-14:45, SEM gr.1 Seminarium magisterskie (301) - Beata Ziółkowska | | |
|
|
| 13:30-15:00, WYK gr.1 Patologia życia społecznego (2) - Hanna Liberska | 13:30-15:00, LAB gr.1 Patologia życia społecznego (2) - Hanna Liberska | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00-15:30, SEM gr.5 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Seminarium magisterskie (103) - Paweł Izdebski | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | 14:45-16:15, SEM gr.3 Seminarium magisterskie (sala nieznana) - Janusz Trempała | | | |
|
|
15:00 | 15:00-16:30, KON gr.2 Neuropsychologia (406) - Anna Rasmus | | | | | | |
|
|
| 15:15-16:45, SEM gr.6 Seminarium magisterskie (2) - Hanna Liberska | | | | | |
|
|
| | 15:30-17:00, SEM gr.5 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Seminarium magisterskie (103) - Paweł Izdebski | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45-18:15, WYK gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wykład monograficzny (2) - Maciej Michalak | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| 17:15-18:45, SEM gr.4 Seminarium magisterskie (302) - Elżbieta Kasprzak | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|