Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
Biotechnologia, 1 rok, 1 semestr, SP
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2018/19 - Semestr zimowy 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21 - Semestr zimowy 2021/22

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:15, gr.2
Chemia ogólna i analityczna - Laboratorium (011 bud.020), Małgorzata Sutkowy
9:15, gr.1
/jednokrotnie/ Technologie informacyjne - Laboratorium (sala nieznana), Tomasz Marquardt
9:30, gr.1
Technologie informacyjne - Laboratorium (sala nieznana), Tomasz Marquardt
10:00
11:0011:00, gr.1
/jednokrotnie/ Chemia organiczna - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
11:00, gr.1
/jednokrotnie/ Chemia ogólna i analityczna - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
11:00, gr.1
/jednokrotnie/ Biochemia - Wykład (sala nieznana), Katarzyna Robaszkiewicz
11:00, gr.2
/jednokrotnie/ Biochemia - Laboratorium (sala nieznana), Katarzyna Robaszkiewicz
11:00, gr.2
Genetyka ogólna - Laboratorium (230 bud.021), Sandra Jankowska-Wróblewska, Magdalena Trojankiewicz
11:00, gr.2
/jednokrotnie/ Chemia organiczna - Laboratorium (sala nieznana), Beata Koim-Puchowska
11:00, gr.1
/jednokrotnie/ Technologie informacyjne - Laboratorium (sala nieznana), Tomasz Marquardt
12:0012:00, gr.2
Biochemia - Laboratorium (07 bud.020), Katarzyna Robaszkiewicz
12:45, gr.1
Genetyka ogólna - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk
12:45, gr.2
/jednokrotnie/ Chemia organiczna - Laboratorium (sala nieznana), Beata Koim-Puchowska
13:00
13:30, gr.1
Podstawy chemii rachunkowej - Ćwiczenia (2 bud.020), Małgorzata Sutkowy
14:0014:00, gr.2
Chemia organiczna - Laboratorium (011 bud.020), Beata Koim-Puchowska
14:15, gr.1
/jednokrotnie/ Podstawy chemii rachunkowej - Ćwiczenia (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
14:30, gr.2
/jednokrotnie/ Chemia ogólna i analityczna - Laboratorium (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
14:30, gr.1
/jednokrotnie/ Genetyka ogólna - Wykład (sala nieznana), Jarosław Burczyk
15:00
15:15, gr.1
Biochemia - Wykład (sala nieznana), Katarzyna Robaszkiewicz
16:00
16:15, gr.1
Ekonomika - Wykład (sala nieznana), Mirosław Geise
16:15, gr.2
/jednokrotnie/ Genetyka ogólna - Laboratorium (sala nieznana), Sandra Jankowska-Wróblewska, Magdalena Trojankiewicz
16:30, gr.1
/jednokrotnie/ Chemia ogólna i analityczna - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
17:0017:00, gr.1
/jednokrotnie/ Ochrona własności intelektualnej i ergonomia - Wykład (sala nieznana), Beata Koim-Puchowska
17:00, gr.1
/jednokrotnie/ Szkolenie BHP - Wykład (sala nieznana), Zbigniew Dziamski
17:00, gr.1
/jednokrotnie/ Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Zmitrowicz
18:0018:00, gr.1
Ochrona własności intelektualnej i ergonomia - Wykład (sala nieznana), Beata Koim-Puchowska
18:00, gr.1
Chemia ogólna i analityczna - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
19:0019:00, gr.1
Chemia organiczna - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Sutkowy
19:45, gr.1
/jednokrotnie/ Ekonomika - Wykład (sala nieznana), Mirosław Geise
20:00
21:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: