Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Kolegium IV
- Grupa przedmiotów:
- 1 rok, 2 sem., humanistyka drugiej generacji [SP]
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
LAB, gr. 1 (1.34, bud. 019)
9:15
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:15 - 10:45
Sala 1.34, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (10, bud. 005)
11:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 10, budynek nr 005
LAB, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
12:45
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 1.45a, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
16:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala 1.45a, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
18:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 18:45 - 20:15
Sala 1.45a, budynek nr 019
Wtorek
LAB, gr. 1 (1.33, bud. 019)
11:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 1.33, budynek nr 019
LAB, gr. 2 (1.33, bud. 019)
12:45
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 1.33, budynek nr 019
LAB, gr. 3 (1.33, bud. 019)
14:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 1.33, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (10, bud. 005)
16:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 16:15 - 17:45
Sala 10, budynek nr 005
WYK, gr. 1 (10, bud. 005)
18:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:00 - 19:30
Sala 10, budynek nr 005
Środa
WYK, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
9:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:15 - 10:45
Sala 1.45a, budynek nr 019
LAB, gr. 1 (11, bud. 005)
11:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 11, budynek nr 005
LAB, gr. 2 (11, bud. 005)
12:45
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 11, budynek nr 005
LAB, gr. 3 (11, bud. 005)
14:30
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 14:30 - 16:00
Sala 11, budynek nr 005
LAB, gr. 1 (1.34, bud. 019)
16:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 16:15 - 17:45
Sala 1.34, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (1.34, bud. 019)
18:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 18:00 - 19:30
Sala 1.34, budynek nr 019
Czwartek
LAB, gr. 1 (1.44, bud. 019)
7:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 7:30 - 11:00
Sala 1.44, budynek nr 019
LAB, gr. 2 (1.44, bud. 019)
11:15
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:15 - 14:45
Sala 1.44, budynek nr 019
LAB, gr. 3 (1.44, bud. 019)
15:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:00 - 18:30
Sala 1.44, budynek nr 019
Piątek
CW, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:15 - 10:45
Sala 1.45a, budynek nr 019
WYK, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
11:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1.45a, budynek nr 019
LAB, gr. 1 (1.45a, bud. 019)
12:45
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 1.45a, budynek nr 019
CW, gr. 1 (1.46, bud. 019)
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala 1.46, budynek nr 019
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: