Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
Informatyka, 1 rok, 1 semestr, SP
Semestr zimowy 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2017/18 - Semestr zimowy 2018/19 - Semestr zimowy 2019/20

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (5 bud.012), Halina Wiśniewska
8:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna - Wykład (02 bud.012), Halina Wiśniewska
8:15, gr.1
Podstawy programowania - Wykład (02 bud.012), Krzysztof Tyburek
8:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Algebra liniowa - Wykład (02 bud.012), Paulina Szyszkowska
9:009:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (5 bud.012), Halina Wiśniewska
9:00, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (5 bud.012), Halina Wiśniewska
10:0010:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Architektura systemów komputerowych - Wykład (02 bud.012), Maciej Piechowiak
10:00, gr.4
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
10:00, gr.1
Podstawy programowania - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Aleksandra Mreła
10:00, gr.6
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Sebastian Kula
10:00, gr.1
Algebra liniowa - Ćwiczenia (5 bud.012), Paulina Szyszkowska
11:00
11:45, gr.3
Algebra liniowa - Ćwiczenia (5 bud.012), Paulina Szyszkowska
11:45, gr.1
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
11:45, gr.5
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
11:45, gr.3
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
11:45, gr.2
Algebra liniowa - Ćwiczenia (5 bud.012), Paulina Szyszkowska
12:00
12:30, gr.4
Podstawy programowania - Laboratorium (109 (PS) bud.012), Andrey Grishkevich, Aleksandra Mreła
12:45, gr.6
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
13:00
13:15, gr.5
Podstawy programowania - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Dawid Ewald
13:30, gr.3
Podstawy programowania - Laboratorium (107 (PS) bud.012), Aleksandra Mreła
13:30, gr.1
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Wojciech Dobrosielski
13:30, gr.1
Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Zmitrowicz
13:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Elementy ergonomii i BHP - Wykład (02 bud.012), Zbigniew Dziamski
13:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (7 bud.012), Grzegorz Domek
14:00
14:30, gr.3
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
15:00
15:15, gr.2
Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Wojciech Dobrosielski
15:15, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (6 bud.012), Grzegorz Domek
15:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (02 bud.012), Grzegorz Domek, Krzysztof Jurek
15:15, gr.6
Podstawy programowania - Laboratorium (109 (PS) bud.012), Grzegorz Zych
15:15, gr.2
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Janusz Łukowski
15:15, gr.2
Podstawy programowania - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Andrey Grishkevich, Aleksandra Mreła
16:0016:00, gr.4
Podstawy programowania - Laboratorium (109 (PS) bud.012), Andrey Grishkevich, Aleksandra Mreła
16:30, gr.5
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Sebastian Kula
16:30, gr.2
Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (14 bud.012), Grzegorz Domek
17:0017:00, gr.1
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Wykład (02 bud.012), Janusz Łukowski
17:00, gr.1
Przedmiot humanistyczny (Filozofia) - Wykład (02 bud.012), Paweł Szroeder
18:0018:00, gr.4
Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (111 (PS) bud.012), Sebastian Kula
19:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek przy ulicy M. Kopernika