Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
Informatyka, 1 rok, 1 semestr, SP
Semestr zimowy 2020/21

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2017/18 - Semestr zimowy 2018/19 - Semestr zimowy 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
7:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
7:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Wykład (sala nieznana), Janusz Łukowski
8:00
8:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (sala nieznana), Halina Wiśniewska
8:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Domek
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Algebra liniowa - Ćwiczenia (sala nieznana), Jolanta Kosman
9:00
9:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Dawid Ewald
9:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
9:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Sebastian Kula
9:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Wykład (sala nieznana), Janusz Łukowski
10:00
10:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Domek
10:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Algebra liniowa - Ćwiczenia (sala nieznana), Jolanta Kosman
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (sala nieznana), Halina Wiśniewska
11:0011:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
11:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza matematyczna - Wykład (sala nieznana), Halina Wiśniewska
11:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
12:0012:00, gr.1
Przedmiot humanistyczny (Filozofia) - Wykład (sala nieznana), Paweł Szroeder
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
12:45, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Sebastian Kula
12:45, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Wykład (sala nieznana), Aleksandra Mreła
12:45, gr.5
Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
13:00
14:0014:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (sala nieznana), Grzegorz Domek
14:00, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Elementy ergonomii i BHP - Wykład (sala nieznana), Zbigniew Dziamski
14:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
14:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy elektrotechniki, elektroniki i miernictwa - Laboratorium (sala nieznana), Sebastian Kula
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Algebra liniowa - Wykład (sala nieznana), Jolanta Kosman
15:00
15:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Zych
15:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
16:0016:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Algebra liniowa - Ćwiczenia (sala nieznana), Jolanta Kosman
16:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza matematyczna - Ćwiczenia (sala nieznana), Halina Wiśniewska
16:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Domek
16:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Architektura systemów komputerowych - Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
17:00
18:00

Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcie prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.