| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 7:30, gr.1 Tworzywa sztuczne i kompozyty - Wykład (6 bud.012), Marian Żenkiewicz | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | 9:00, gr.1 Matematyka I - Ćwiczenia (6 bud.012), Mariola Marciniak | | | | 9:00, gr.1 Zapis konstrukcji + CAD - Wykład (202 bud.012), Marek Macko | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.1 Mechanika I - Wykład (202 bud.012), Józef Kubik | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:45, gr.2 Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Marcin Kempiński | | | | 10:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (7 bud.012), Małgorzata Schneider | 10:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (7 bud.012), Małgorzata Schneider | | |
|
|
11:00 | | | 11:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Nauka o materiałach - Ćwiczenia (02 bud.012), Michał Pakuła | 11:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Ćwiczenia (14 bud.012), Marcin Kempiński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | 12:00, gr.1 Mechanika I - Ćwiczenia (202 bud.012), Józef Kubik | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.1 Nauka o materiałach - Wykład (6 bud.012), Mariusz Kaczmarek, Tomasz Karasiewicz | | | | 12:30, gr.1 Matematyka I - Wykład (7 bud.012), Agnieszka Łukasiewicz | | |
|
|
| | 12:45, gr.2 Podstawy robotyki - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Piotr Kotlarz | 12:45, gr.1 Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (107 (PS) bud.012), Marcin Kempiński | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 Podstawy robotyki - Wykład (202 bud.012), Piotr Kotlarz | | 14:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (037 (PS) bud.001), Bartłomiej Jagodziński | 14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (037 (PS) bud.001), Bartłomiej Jagodziński | | | 14:15, gr.1 Elementy ergonomii i BHP - Wykład (303 bud.012), Zbigniew Dziamski | | |
|
|
| | 14:30, gr.1 Podstawy robotyki - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Piotr Kotlarz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| 16:15, gr.1 Przedmiot humanistyczny (Filozofia) - Wykład (02 bud.012), Paweł Szroeder | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|