| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (7 bud.012), Krzysztof Jurek, Małgorzata Schneider | 8:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (7 bud.012), Małgorzata Schneider | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Ćwiczenia (5 bud.012), Marcin Kempiński | | 9:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (037 (PS) bud.001), Bartłomiej Jagodziński | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (037 (PS) bud.001), Bartłomiej Jagodziński | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:45, gr.1 Matematyka I - Ćwiczenia (7 bud.012), Jolanta Kosman | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.1 Nauka o materiałach - Wykład (6 bud.012), Mariusz Kaczmarek, Tomasz Karasiewicz | | 11:00, gr.1 Mechanika I - Wykład (6 bud.012), Józef Kubik | | 11:00, gr.1 Przedmiot humanistyczny (Filozofia) - Wykład (7 bud.012), Paweł Szroeder | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 11:30, gr.1 Matematyka I - Wykład (7 bud.012), Jolanta Kosman | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:45, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (112A (PS) bud.012), Marcin Kempiński | 12:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (112A (PS) bud.012), Marcin Kempiński | | 12:45, gr.1 Podstawy robotyki - Laboratorium (109 (PS) bud.012), Piotr Kotlarz | 12:45, gr.1 Tworzywa sztuczne i kompozyty - Wykład (303 bud.012), Krzysztof Moraczewski | | 12:45, gr.1 Nauka o materiałach - Ćwiczenia (5 bud.012), Michał Pakuła | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | 13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Elementy ergonomii i BHP - Wykład (02 bud.012), Zbigniew Dziamski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | 14:15, gr.1 Mechanika I - Ćwiczenia (303 bud.012), Józef Kubik, Joanna Nowak | | | | |
|
|
| | 14:30, gr.1 Podstawy robotyki - Wykład (6 bud.012), Piotr Kotlarz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | 15:00, gr.1 Zapis konstrukcji + CAD - Wykład (303 bud.012), Marek Macko | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | 18:15, gr.2 Podstawy robotyki - Laboratorium (109 (PS) bud.012), Piotr Kotlarz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|