| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.1 Nauka o materiałach - Wykład (6 bud.012), Mariusz Kaczmarek, Tomasz Karasiewicz | | | 8:00, gr.1 Programowanie strukturalne i obiektowe - Wykład (303 bud.012), Mykola Nedashkovskyy | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 9:30, gr.1 Matematyka I - Wykład (303 bud.012), Jolanta Kosman | | |
|
|
9:45, gr.1 Matematyka I - Ćwiczenia (14 bud.012), Jolanta Kosman | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 10:45, gr.1 Nauka o materiałach - Ćwiczenia (6 bud.012), Michał Pakuła | | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (112A (PS) bud.012), Marcin Kempiński | 11:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Laboratorium (112A (PS) bud.012), Marcin Kempiński | | | 11:30, gr.2 Programowanie strukturalne i obiektowe - Laboratorium (106 (PS) bud.012), Dawid Ewald | | 11:30, gr.1 Programowanie strukturalne i obiektowe - Laboratorium (110 (PS) bud.012), Mykola Nedashkovskyy | | | |
|
|
| 11:45, gr.1 Mechanika I - Wykład (14 bud.012), Józef Kubik | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zapis konstrukcji + CAD - Ćwiczenia (5 bud.012), Marcin Kempiński | | | | | | |
|
|
| | | 13:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Elementy ergonomii i BHP - Wykład (02 bud.012), Zbigniew Dziamski | | |
|
|
| 13:45, gr.1 Przedmiot humanistyczny (Filozofia) - Wykład (303 bud.012), Paweł Szroeder | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | 14:15, gr.1 Mechanika I - Ćwiczenia (5 bud.012), Joanna Nowak | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (sala nieznana), Bartłomiej Jagodziński | 15:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Tworzywa sztuczne i kompozyty - Laboratorium (sala nieznana), Bartłomiej Jagodziński | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Wykład (5 bud.012), Grzegorz Domek, Krzysztof Jurek | 15:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy przedsiębiorczości - Ćwiczenia (5 bud.012), Grzegorz Domek | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | 16:00, gr.1 Zapis konstrukcji + CAD - Wykład (6 bud.012), Marek Macko | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.1 Tworzywa sztuczne i kompozyty - Wykład (303 bud.012), Bartłomiej Jagodziński | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| 17:15, gr.1 /jednokrotnie/ Szkolenie biblioteczne - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Zmitrowicz | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|