Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
Ochrona środowiska, 3 rok, 5 semestr, SP
Semestr zimowy 2018/19

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2018/19 - Semestr zimowy 2019/20 - Semestr zimowy 2020/21

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Genetyka - Wykład (30 bud.021), Jarosław Burczyk
9:00
9:15, gr.1
Teledetekcja i GIS w ochronie i kształtowaniu środowiska - Wykład (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd
10:0010:00, gr.1
Teledetekcja i GIS w ochronie i kształtowaniu środowiska - Laboratorium (114 (PS) bud.010), Anna Sobieraj-Betlińska
10:00, gr.1
Problemy wybranych obszarów chronionych - Wykład (201 bud.010), Małgorzata Mazur
11:0011:00, gr.1
Genetyka - Laboratorium (230 bud.021), Sandra Jankowska-Wróblewska, Sara Stefanowska, Magdalena Trojankiewicz, Bartosz Ulaszewski
11:00, gr.1
Problemy wybranych obszarów chronionych - Laboratorium (109 (PS) bud.010), Małgorzata Mazur
11:45, gr.1
/jednokrotnie/ Biogeografia - Wykład (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Ćwiczenia (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Wykład (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
12:00
12:45, gr.5
Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Stanisław Seniczak
12:45, gr.4
Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Barbara Waldon-Rudzionek
12:45, gr.2
Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Renata Hoffmann
12:45, gr.1
Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Lucyna Twerd
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Ćwiczenia (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
12:45, gr.1
/jednokrotnie/ Biogeografia - Ćwiczenia (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Wykład (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur
13:0013:00, gr.3
Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Katarzyna Faleńczyk-Koziróg
13:45, gr.1
Prawne aspekty ochrony środowiska - Wykład (6 bud.015), Zbigniew Bukowski
14:0014:00, gr.1
Zasady minimalizacji i kompensacji przyrodniczej - Kurs terenowy (201 bud.010), Barbara Waldon-Rudzionek
14:30, gr.1
Zagrożenia środowiska w obszarach salinarnych - Wykład (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd
15:00
15:15, gr.1
Zagrożenia środowiska w obszarach salinarnych - Laboratorium (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd
16:00
17:0017:00, gr.1
Ochrona różnorodności biologicznej grzybów - Wykład (116 (PS) bud.010), Barbara Kieliszewska-Rokicka
18:0018:00, gr.1
Ochrona różnorodności biologicznej grzybów - Laboratorium (3 (PS) bud.010), Anna Frymark-Szymkowiak, Jolanta Tyburska-Woś
19:00