| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
8:15, gr.1 Genetyka - Wykład (30 bud.021), Jarosław Burczyk | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
9:15, gr.1 Teledetekcja i GIS w ochronie i kształtowaniu środowiska - Wykład (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | 10:00, gr.1 Teledetekcja i GIS w ochronie i kształtowaniu środowiska - Laboratorium (114 (PS) bud.010), Anna Sobieraj-Betlińska | | | | 10:00, gr.1 Problemy wybranych obszarów chronionych - Wykład (201 bud.010), Małgorzata Mazur | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.1 Genetyka - Laboratorium (230 bud.021), Sandra Jankowska-Wróblewska, Sara Stefanowska, Magdalena Trojankiewicz, Bartosz Ulaszewski | | | | 11:00, gr.1 Problemy wybranych obszarów chronionych - Laboratorium (109 (PS) bud.010), Małgorzata Mazur | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 11:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Wykład (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | 11:45, gr.1 /jednokrotnie/ Biogeografia - Wykład (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | 11:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Ćwiczenia (12 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
12:45, gr.5 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Stanisław Seniczak | 12:45, gr.4 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Barbara Waldon-Rudzionek | 12:45, gr.2 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Renata Hoffmann | 12:45, gr.1 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Lucyna Twerd | | | | | 12:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Wykład (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | 12:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Biogeografia - Ćwiczenia (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | 12:45, gr.1 /jednokrotnie/ Biogeografia - Ćwiczenia (109 (PS) bud.010), Tomasz Marquardt, Małgorzata Mazur | | |
|
|
13:00 | | 13:00, gr.3 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Katarzyna Faleńczyk-Koziróg | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | 13:45, gr.1 Prawne aspekty ochrony środowiska - Wykład (6 bud.015), Zbigniew Bukowski | | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.1 Zasady minimalizacji i kompensacji przyrodniczej - Kurs terenowy (201 bud.010), Barbara Waldon-Rudzionek | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:30, gr.1 Zagrożenia środowiska w obszarach salinarnych - Wykład (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
15:15, gr.1 Zagrożenia środowiska w obszarach salinarnych - Laboratorium (114 (PS) bud.010), Lucyna Twerd | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | 17:00, gr.1 Ochrona różnorodności biologicznej grzybów - Wykład (116 (PS) bud.010), Barbara Kieliszewska-Rokicka | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | 18:00, gr.1 Ochrona różnorodności biologicznej grzybów - Laboratorium (3 (PS) bud.010), Anna Frymark-Szymkowiak, Jolanta Tyburska-Woś | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|