| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 7:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Planowanie i zagospodarowanie turystyczne dróg wodnych - Wykład (16 bud.017), Hubert Rabant | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geochemia krajobrazu dolin rzecznych - Laboratorium (25 bud.017), Dawid Szatten | | 9:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Geochemia krajobrazu dolin rzecznych - Wykład (sala nieznana), Oleksandr Obodovskyi | 9:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | 9:15, gr.3 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Mirosław Rurek | 9:15, gr.2 Seminarium dyplomowe (sala nieznana) - Marta Schoeneich | | 9:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.1 Inżynieria ruchu morskiego i śródlądowego - Wykład (14 bud.017), Marta Schoeneich | | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Geochemia krajobrazu dolin rzecznych - Wykład (sala nieznana), Oleksandr Obodovskyi | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | 11:00, gr.1 Inżynieria ruchu morskiego i śródlądowego - Wykład (14 bud.017), Marta Schoeneich | | 11:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 11:45, gr.1 Inżynieria ruchu morskiego i śródlądowego - Ćwiczenia (14 bud.017), Marta Schoeneich | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:45, gr.1 Podstawy prawne gospodarki wodnej - Wykład (25 bud.017), Zygmunt Babiński | | 12:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Geochemia krajobrazu dolin rzecznych - Wykład (sala nieznana), Oleksandr Obodovskyi | 12:45, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | 12:45, gr.1 Seminarium dyplomowe (16 bud.017) - Dominika Muszyńska-Jeleszyńska | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:30, gr.1 Transport w gospodarce światowej - Wykład (16 bud.017), Hubert Rabant | | 14:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | 14:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | 14:30, gr.1 Planowanie i realizacja inwestycji nadrzecznych - Wykład (12 bud.017), Dominika Muszyńska-Jeleszyńska | | 14:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | 16:15, gr.1 /jednokrotnie/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | 16:15, gr.1 Planowanie i zagospodarowanie turystyczne dróg wodnych - Laboratorium (25 bud.017), Żaneta Marciniak | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | 18:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pracownia inżynierska - edukacja poprzez projekty - Laboratorium (sala nieznana), Michael Maerker | | 18:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Planowanie i realizacja inwestycji nadrzecznych - Laboratorium (25 bud.017), Żaneta Marciniak | 18:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy prawne gospodarki wodnej - Ćwiczenia (25 bud.017), Żaneta Marciniak | | 18:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia terenowe-praktyka dyplomowa - Laboratorium (sala nieznana), Sergei Chalov | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|