| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
7:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia - Wykład (105 - budynek C bud.008), Jerzy Eksterowicz | | 7:30, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria i metodyka lekkoatletyki - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Mariusz Klimczyk | 7:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria i metodyka lekkoatletyki - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Mariusz Klimczyk | | 7:30, gr.1 Dydaktyka WF - Laboratorium (sala nieznana), Mirosława Szark-Eckardt | | 7:30, gr.1 Biochemia - Wykład (104 - budynek C bud.008), Beata Augustyńska | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
9:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Nowoczesne formy aktywności ruchowej: Aerobic - Ćwiczenia (207 - taneczna bud.008), Krzysztof Tomaszewski | 9:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizjologia wysiłku fizycznego - Laboratorium (327 bud.008), Ewa Sokołowska | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Nowoczesne formy aktywności ruchowej: Aerobic - Ćwiczenia (207 - taneczna bud.008), Krzysztof Tomaszewski | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizjologia wysiłku fizycznego - Laboratorium (327 bud.008), Ewa Sokołowska | | 9:15, gr.4 Teoria i metodyka pływania - Laboratorium (s.Basen – bud. AB bud.008), Tomasz Kowalik | 9:15, gr.3 Antropologia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Krzysztof Buśko | | 9:15, gr.2 Dydaktyka WF - Laboratorium (sala nieznana), Mirosława Szark-Eckardt | | 9:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Edukacja zdrowotna - Konwersatorium (327 bud.008), Alicja Kostencka | 9:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Biochemia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Beata Augustyńska | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Edukacja zdrowotna - Konwersatorium (327 bud.008), Alicja Kostencka | 9:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Biochemia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Beata Augustyńska | | 9:15, gr.3 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Ewa Sokołowska, Małgorzata Żychowska | 9:15, gr.1 Teoria i metodyka piłki nożnej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Robert Stępniak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | 10:00, gr.1 Teoria i metodyka pływania - Laboratorium (s.Basen – bud. AB bud.008), Tomasz Kowalik | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Nowoczesne formy aktywności ruchowej: Fit dance - Ćwiczenia (207 - taneczna bud.008), Krzysztof Tomaszewski | 11:00, gr.1 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Laboratorium (327 bud.008), Ewa Sokołowska | 11:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Nowoczesne formy aktywności ruchowej: Fit dance - Ćwiczenia (207 - taneczna bud.008), Krzysztof Tomaszewski | | | 11:00, gr.3 Dydaktyka WF - Laboratorium (sala nieznana), Mirosława Szark-Eckardt | | 11:00, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Biochemia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Beata Augustyńska | 11:00, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Edukacja zdrowotna - Konwersatorium (327 bud.008), Alicja Kostencka | 11:00, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Biochemia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Beata Augustyńska | | 11:00, gr.4 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Małgorzata Żychowska | 11:00, gr.2 Teoria i metodyka piłki nożnej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Robert Stępniak | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | 12:00, gr.1 Teoria i metodyka lekkoatletyki - Wykład (105 - bud. AB bud.008), Mariusz Klimczyk | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:45, gr.2 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Laboratorium (327 bud.008), Ewa Sokołowska | | 12:45, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria i metodyka lekkoatletyki - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Mariusz Klimczyk | 12:45, gr.3 Teoria i metodyka pływania - Laboratorium (s.Basen – bud. AB bud.008), Tomasz Kowalik | 12:45, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria i metodyka lekkoatletyki - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Mariusz Klimczyk | | 12:45, gr.4 Dydaktyka WF - Laboratorium (sala nieznana), Mirosława Szark-Eckardt | | 12:45, gr.1 Edukacja zdrowotna - Wykład (327 bud.008), Alicja Kostencka | | 12:45, gr.3 Teoria i metodyka piłki nożnej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Robert Stępniak | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 13:30, gr.2 Teoria i metodyka pływania - Laboratorium (s.Basen – bud. AB bud.008), Tomasz Kowalik | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:30, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria i metodyka piłki siatkowej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Łukasz Pabianek | 14:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria i metodyka piłki siatkowej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Łukasz Pabianek | | 14:30, gr.5 Teoria i metodyka pływania - Laboratorium (s.Basen – bud. AB bud.008), Tomasz Kowalik | 14:30, gr.4 Antropologia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Krzysztof Buśko | | | 14:30, gr.1 Metodologia badań naukowych z elementami statystyki - Wykład (105 - budynek C bud.008), Marek Napierała | | 14:30, gr.1 Teoria i metodyka piłki nożnej z elementami sportu kwalifikowanego - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Robert Stępniak | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria i metodyka piłki siatkowej - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Łukasz Pabianek | 16:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Teoria i metodyka piłki siatkowej z elementami sportu kwalifikowanego - Ćwiczenia (s.Hala sportowa - AB bud.008), Łukasz Pabianek | | 16:15, gr.2 Antropologia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Krzysztof Buśko | | | 16:15, gr.4 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizjologia wysiłku fizycznego - Laboratorium (114 - budynek C bud.008), Tomasz Grzywacz | 16:15, gr.3 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizjologia wysiłku fizycznego - Laboratorium (114 - budynek C bud.008), Tomasz Grzywacz | | 16:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wolontariat na rzecz UKW - Kurs terenowy (sala nieznana), Łukasz Pabianek | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | 18:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Teoria i metodyka piłki siatkowej/Teoria i metodyka piłki siatkowej z elementami sportu kwalifikowanego - Wykład (105 - budynek C bud.008), Łukasz Pabianek | | 18:00, gr.1 Antropologia - Laboratorium (115 - budynek C bud.008), Krzysztof Buśko | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|