Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
4 rok, kier. informatyka, spec: sieci i systemy rozproszone
(2020-10-01 - 2021-09-30)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-09-30późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Dariusz Mikołajewski
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Maciej Piechowiak
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Maciej Piechowiak
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Izabela Rojek
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Joanna Paciorek-Sadowska
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Maciej Piechowiak
10:00
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Dariusz Mikołajewski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Dariusz Mikołajewski
10:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Dariusz Mikołajewski
10:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Michał Pakuła
11:00
11:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium (sala nieznana), Grzegorz Śmigielski
11:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Śmigielski
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Radosław Drelich, Michał Pakuła
12:00
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Michał Pakuła
13:0013:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Jan Baumgart
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Jakub Kopowski
13:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium (sala nieznana), Piotr Prokopowicz
14:00
15:00
15:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Radosław Drelich, Michał Pakuła
16:00
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Marcin Kempiński
18:0018:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Piotr Prokopowicz
19:00