Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium III
rok 1, kierunek mechatronika, NP
(2020-10-01 - 2021-09-30)

To jest plan przecięty w wybranym przedziale dat! Oznacza to, że mogą się na nim znaleźć zarówno przedmioty semestralne jak i roczne i trymestralne: wyświetlane są tylko te przedmioty, które prowadzone są w cyklach dydaktycznych okalających dany przedział dat.
Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-09-30późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Marcin Kempiński
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Piotr Żmudziński
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Grzegorz Domek
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (sala nieznana), Urszula Karpińska
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Aleksandra Mreła
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Zbigniew Dziamski
9:009:00, gr.1
Wykład (sala nieznana), Paweł Szroeder
10:00
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Grzegorz Domek
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Marcin Kempiński
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Halina Wiśniewska
10:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Piotr Żmudziński
10:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Wojciech Dobrosielski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Janusz Łukowski
11:00
11:30, gr.1
Wykład (sala nieznana), Janusz Łukowski
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Aleksandra Mreła
12:00
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
13:00
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Domek
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
14:00
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Mieczysław Cieszko
15:0015:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Domek
15:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Halina Wiśniewska
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Tomasz Karasiewicz
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Marek Macko
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Kempiński
17:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Krzysztof Moraczewski
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Joanna Nowak
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium (sala nieznana), Grzegorz Domek
17:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Piotr Żmudziński
18:00
18:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Tomasz Karasiewicz
19:00
20:00